Зоомагазин Зоотовары.сом

Енвайр для кошек

Корзина

Енвайр для кошек
[801943]

Енвайр для кошек
11.50 грн
Аттрибуты товара:
Количество:
Упаковка:

Описание

Енвайр для кошек

Опис

Таблеткивідсвітло-жовтого до темно-жовтого кольору з гладкою поверхнею з вкрапленнями, плоскоциліндричні, з фаскою і рискою, зі специфічним запахом. На поверхні таблеток допускається мармуровість.

 

Склад

1 таблетка, масою 500 мг, містить діючі речовини:

пірантелу памоат (ембонат)

230 мг

празіквантел

20 мг

наповнювачі та ароматизатор

до 500 мг

 
Фармакологічна дія
Широкий спектр антигельмінтної дії на круглі та стьожкові гельмінти базується на фармакологічній дії складових препарату Енвайр для котів. Пірантелу памоат (ембонат) активний проти нематод (круглих гельмінтів), впливає наїх холінергічні рецептори, що призводить до незворотного спастичного паралічу паразитів. Нематоди виводяться з організму тварин назовні перистальтичними рухами кишківника.
Празіквантел активний проти цеоод (стьожкових гельмінтів), підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м'язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву цесгод дорослих форм. У деяких випадках стьожкові гельмінти лід дією празіквантелу повністю перетравлюються і не виявляються у фекаліях
 
Протипоказання
Не застосовувати одночасно з піперазином
Не можна застосовувати ослабленим і хворим тваринам, тваринам з захворюваннями печінки. Не застосовувати за тиждень перед родами. Не застосовувати лактуючим кішках та кішкам за тиждень до родів
 
Побічна дія
При передозуванні викликає зниження апетиту, блювоту, діарею, атаксію, зменшення кількості еритроцитів, нейтрофілів і тромбоцитів у крові.
Особливі застереження при використанні
Слід дотримуватися визначеної дози лікування
Дегельмінтизацію собак проводити з 1-місячного віку.
 
Дозування
Дегельмінтизацію собак проводити 1 раз у квартал, індивідуально. Препарат задають з кормом, одноразово.
У залежності від маси тварини рекомендуються такі дози:

Вік/маса тіла тварини

Доза за діючою речовиною, мг/кгм.т.

Доза препарату, таблеток/кгм.т.

Кошенята віком 2-4 міс

62.5

¼ таблетки

Коти масою тіла 2 кг

62.5

½ таблетки

Коти масою тіла 4 кг

62.5

1 таблетка

Коти масою тіла 6 кг

62.5

1,5 таблетки

 
Форма випуску
По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці (блістері); по 1 контурній чарунковій упаковці (блістеру) у пачці.
 
Зберігання
Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів за температури від 5 до 25°С
 
Термін придатності 4 роки.
Тільки для застосування у ветеринарній медицині!
Виробник та власник реатраційного посвідчення: АТ «Галичфарм» Україна 

Отзывы

Средний рейтинг:
Количество отзывов: 5
5 из 5 баллов! 24 Октября 2018, Среда
от
Иногда покупаю эти таблетки, разницы между ними и более дорогими не вижу, справляются с задачей хорошо. Коты нормально её глотают, без растройств.
5 из 5 баллов! 01 Октября 2018, Понедельник
от
Даем коту по графику уже больше 2 лет. Все хорошо, жив-здоров, паразитов не наблюдается.
5 из 5 баллов! 02 Марта 2017, Четверг
от
Давала эти таблетки кошке впервые, переживала, чтобы не было побочных эффектов, к моему удивлению их не было вообще! В отличие от всех других таблеток от глистов, что я давала ей ранее (бывало расстройство стула и вялость). Еще порадовало, что Енвайр не изменил вкус еды, в которую я его положила, и кошка самостоятельно съела лекарство, не пришлось насильно давать из шприца, как это бывало с другими препаратами. Эти таблетки от глистов я давала планово в профилактических целях с повтором через 12 дней (назначение ветеринара).
5 из 5 баллов! 31 Августа 2015, Понедельник
от
Дозування Дегельмінтизацію собак проводити 1 раз у квартал, індивідуально. Скорей всего опечатка не собак, а кошек?
5 из 5 баллов! 21 Апреля 2015, Вторник
от
Поскольку под этим товаром почему-то ни одного отзыва - решила, что люди боятся его брать из-за его дешевизны. Когда-то давно читала много отзывов о разных препаратах, прежде чем давать своим кошкам и, иногда, подобранным котятам. Прочитала много положительных отзывов о нем от разных заводчиков и тоже решилась попробовать - а зачем платить больше? Вобщем препарат эффективный, в ужасно заглистованных котят, у которых (извините за подробности) глисты из попы вылазили, после применения препарата в соответствующей дозе глисты пропали, все котята чувствовали себя прекрасно, бегали, кувыркались, хорошо кушали. Со взрослыми кошками эффект не так очевиден - посколько они мои родные, а не подобранные с улицы, травку глистов провожу регулярно, 1-2 раза в год. На них тоже никаких побочных эффектов. И да, вспомнила, при размятии таблетку в порошок и смешивании с влажным кормом - кошки нормально едят. А вот когда-то покупала всеми хваленный Дронтал в ларьке - кушать наотрез отказались, поэтому об его эффективности ничего мне неизвестно.