Зоомагазин Зоотовары.сом

Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе

Корзина

Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе
[901829]

Мяу! (пауч) Консервированный корм для кошек с рыбой в нежном соусе
7.00 грн
Аттрибуты товара:
Вес:
Упаковка:

Описание

 Консерви для котів «Мяу!» є незамінною частиною повноцінного здорового раціону дорослого кота. Розроблені за французькою технологією, консерви отримали європейський стандарт якості. Вологий корм забезпечує організм улюбленця необхідною кількістю поживних речовин, вітамінів та мікроелементів, що сприяє активізації обміну речовин, покращенню апетиту, розвитку здорового волосяного покрову та фізичному росту. Збалансованіс ть. Унікальність рецептур полягає у тому, що всі поживні речовини, що знаходяться в кормі є в необхідному співвідношенні з калорійністю раціону і у правильному співвідношенні один з одним, та з урахуванням географії та умов проживання кішок; Фізіологічна адекватність. Рецептура кормів і норми годування розроблені з урахуванням особливостей організму тварин: вік, розмір, фізіологічний стан, активність; Безпека. Корм проходить багаторівневу перевірку якості на всіх етапах розробки і виробництва; Харчове задоволення. Рецептуру кормів розроблено таким чином, щоб задовольняти не тільки фізіологічні потреби організму, але і приносити тварині задоволення від прийому їжі; Надійність. Сучасна вакуумна упаковка дозволяє зберігати продукт свіжим та апетитним, так, ніби він щойно був приготовлений. Вологий корм для котів «Мяу!» протестований і схвалений Державним науково-дослідним контрольним інститутом ветеринарних препаратів і кормових добавок. Консерви для дорослих котів «Мяу!» з індичкою в ніжному соусі поєднують в собі багатство смаку і оптимальну порцію енергії на кожен день.

Соста:
м'ясо та субпродукти тваринного походження, злаки, риба та рибні субпродукти не менше, ніж 4%, екстракти рослинних білків, мінерали, вітаміни (в т.ч. таурин), цукри, барвник Е171. Кормова (поживна) цінність 100 г корму: білок - 7 г, жир - 4,5 г, зола - 2,5 г, клітковина - 0,3 г, вологість - 82 г. Вміст вітамінів та мінералів: вітамін А - 1200 МО/кг, вітамін D3 -160 МО/кг, вітамін Е - 5 мг/кг, кальцій - 3,5 г/кг, фосфор - 2,5 г/кг. Енергетична цінність 100 г корму: 74 ккал.

Отзывы

Средний рейтинг:
Количество отзывов: 7
5 из 5 баллов! 30 Марта 2019, Суббота
от
Очень хороший бюджетный вариант для подкормки дворовых животных. Беру уличной кошечке, которую кормит наша мама, уже не первый раз. Все довольны - и мама, и кошка. Запах у корма приятный, мясной, срок годности в норме. Чередую с другими кормами этой марки. Кстати говоря, кошка стала выглядеть гораздо лучше, шерсть стала гуще и более блестящей. Вывод - корм эконом-класса в разы лучше питания, чем попало (а иногда и ничем).
5 из 5 баллов! 10 Февраля 2019, Воскресенье
от
Покупаю котам регулярно. Едят с удовольствием.
5 из 5 баллов! 25 Декабря 2018, Вторник
от
Корм хороший. За свои деньги один из лучших, если не лучший. Кошке понравился, но лучше брать несколько видов сразу, а то пушистик привыкает и он ему немного приедается. По этому рекомендую заказывать минимум два вида (вкуса) сразу.
5 из 5 баллов! 05 Декабря 2018, Среда
от
Святой Николай не забывает и о пушистиках на передержке, хвостикам ооочень понравилось.
5 из 5 баллов! 31 Августа 2018, Пятница
от
Кошке 16 лет, ест с удовольствием. Брали на пробу леопольд не понравился, много плохих пакетиков.
4 из 5 баллов! 07 Октября 2017, Суббота
от
Вже декілька років старший кіт їсть з задоволенням, інші корми добавляю, міняю, а цей він їсть регулярно. Котику вже 10 років. Молодший котик (6 років)-любить соус у всіх консервах.
5 из 5 баллов! 31 Мая 2017, Среда
от
отличный корм!!! 12 лет живет кошак без претензий к здоровью